Super zábava se Space Tomem

DĚTSKÁ SPORTOVNÍ HRA A originální sportovně zážitkové PROGRAMY

SPACE TOM je sportovní hra a originální sportovní programy, kterou si mohou děti zahrát a zažít na našich letních příměstských a pobytových táborech nebo na školách v přírodě.

Kompletní přehled všech aktuálně vypsaných sportovních příměstských a pobytových táborů najdete v našem rezervačním systému ZDE.

Pro školní nebo školkové děti je SPACE TOM také super zábavný 90 minutový program, který přivezeme na jakoukoliv školní zahradu. Unikátní překážková „vesmírná“ kondiční dráha s časomírou, bohatý sportovně-zábavný doprovodný program včetně závěrečné originální diskotéky s živým maskotem tygříkem. Vše je v rámci hesla „ZÁŽITKY NEZASTAVÍŠ“ aneb ze školní lavice nebo dětského pokoje díky sportu až ke hvězdám. Učíme děti bavit se sportem! Promo video ZDE.

Celý vesmírný svět SPACE TOM objevíte na webové stránce www.spacetom.cz

ORIGINÁLNÍ KOLEKCE SPACE TOM

Produkty z naší kolekce nelze objednat přes internet ani zakoupit!!! Všechny produkty mohou děti vyhrát nebo obdržet za účast na našich akcích jako jsou: letní sportovní příměstské tábory v Praze a Dolních Břežanech, zážitkové pobytové tábory u Sečské přehrady, kurzy inline bruslení, programy v mateřských školách nebo sportovní školy v přírodě v Krkonoších nebo Železných horách!

Karty Space Tom (Balíček start)

Rouška Space Tom 2020

Rouška Space Tom 2020

Space Tom triko basic

Space Tom triko pink

Space Tom triko black