Space Tom

DĚTSKÁ SPORTOVNÍ HRA A originální sportovně zážitkové PROGRAMY

SPACE TOM je sportovní hra a originální sportovní programy, kterou si mohou děti zahrát a zažít na našich letních příměstských a pobytových táborech a kondičních kempech. Kompletní přehled všech aktuálně vypsaných sportovních kurzů, táborů a kempů najdete v našem rezervačním systému ZDE.

Pro školní nebo školkové děti je SPACE TOM také super zábavný 2hodinový program, který přivezeme na školní zahradu nebo hřiště. Unikátní překážková vesmírná kondiční dráha s časomírou, doprovodný program s maskotem tygříkem včetně závěrečné originální diskotéky. Vše je v rámci hesla “ZÁŽITKY NEZASTAVÍŠ” aneb ze školní lavice nebo dětského pokoje díky sportu až ke hvězdám. Učíme děti bavit se sportem!

Letáček s programem pro školky/školy ke stažení ZDE.

Kompletní představení hry a sportovních programů SPACE TOM můžete shlédnout v našem promo videu, které najdete níže na této stránce nebo na našem YouTube kanálu Xcamps TV. Originální produkty SPACE TOM objevíte v našem shopu.

ORIGINÁLNÍ KOLEKCE SPACE TOM

Produkty z naší kolekce nelze objednat přes internet. Vše je možné zakoupit pouze na našich akcích jako jsou: letní sportovní příměstské a pobytové tábory, kurzy inline bruslení, lyžařské kurzy, programy pro mateřské a základní školy, rodinné sportovní víkendy a letní festivaly tj. STREET FESTIVAL v Praze (5.června 2021) a XFESTIVAL u Sečské přehrady (9. – 11.července 2021).

Karty Space Tom (Balíček start)

Rouška Space Tom 2020

Rouška Space Tom 2020

Space Tom triko basic

Space Tom triko pink

Space Tom triko black

Kontakt

+420 737 461 312
info@tomtalent.cz
TOM TALENT & SC NEXTYLE z.s.

Člen skupiny XCamps.cz

MENU

O nás
Novinky
Kariéra
Dokumenty
E-shop
Kontakt
Rezervace termínu

Aktivity

Příměstské tábory
Školy v přírodě
Lyžařské kurzy
Rodinná dovolená
Letní festivaly
Tomtalent hokej
Inline bruslení
Kondiční kempy

© 2021 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2021 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz