Lyžařské kurzy

KURZY POŘÁDÁME V OBDOBÍ LEDEN – BŘEZEN

Bezpečnost a pohoda vašich dětí jsou pro nás na prvním místě, a proto jsou všechny naše aktivity dohlíženy zkušenými instruktory, kteří mají kromě pedagogických dovedností také potřebné certifikáty a zkušenosti s výukou lyžování. Výuka formou her na sněhu dle nejnovějších trendů ve výuce sjezdového lyžování. Kurzy probíhají od pondělí do pátku v našich partnerských a osvědčených areálech.

E

RS Eden - kapacita max. 120 osob

E

RS Český ráj - kapacita až 450 osob

Zápisy na naše letní tábory 2024 jsou již zahájeny!

Vyberte si dle lokality

Ski Konopiště (Benešov u Prahy)

Pouhých 40 km od Prahy se nachází SKI areál, který je perfektním místem pro začínající lyžaře. K dispozici je typ vleku Poma a dětské tažné lano. Délka sjezdové tratě je 300m s ideálním sklonem 10% pro začátečníky.

  • 10 VÝUKOVÝCH HODIN (PO – PÁ)
  • LYŽAŘSKÁ VÝUKA V ČASE 9.00 –11.00 hod
  • PROFESIONÁLNÍ A ZKUŠENÍ LEKTOŘI
  • ORIGINÁLNÍ ODMĚNY TOM TALENT

Kurz je určen pro děti od 4 let. Děti jsou rozděleny do výkonnostních skupin. Výuka je vedena formou hry na sněhu a dle nejnovějších trendů v dětském lyžování.

SKI areál patří v době výuky pouze našim mateřským školám.
DOPOLEDNE JE UZAVŘENO PRO VEŘEJNOST!

Cena od 3.495,- Kč/dítě/kurz 

SKI Aldrov – Vurmovka (Krkonoše)

Oblíbený lyžařský areál SKI Vurmovka se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. Délka sjezdových tratí je 530m s obtížností modrá – červená. Areál nabízí vlek Doppelmayer a je vhodný pro skupinovou školní lyžařskou výuku.

  • 16 VÝUKOVÝCH HODIN (PO – PÁ)
  • PROFESIONÁLNÍ A ZKUŠENÍ LEKTOŘI
  • ORIGINÁLNÍ ODMĚNY TOM TALENT

Kurz je určen pro děti od první do deváté třídy. Náplní lyžování nebo snowboardingu je skupinová výuka. Děti jsou rozděleny do výkonnostních skupin. Výuka je vedena dle nejnovějších trendů dětské výuky lyžování a snowboardingu.

CENA od 6.495 Kč/dítěkurz