Zážitkové školy v přírodě

Zážitky a sportování v přírodě pořádáme v období duben, květen, červen a září

 

Originální koncepce, unikátní programy, jedinečná sportovní a přátelská atmosféra. Našich zážitkově-sportovních programů v přírodě a adaptačních kurzů se zúčastnilo již více jak 10.000 dětí napříč celou Českou republikou.

Let zkušeností

Spokojených dětí

Naše lokality

Pobyty se konají v našich partnerských areálech

Sportovní a zážitkové programy pořádáme v ověřených areálech. Místo konání programu je vždy zvolené s ohledem na vybrané aktivity a nebo jsou aktivity zvoleny podle místa konání kurzů. Super nezapomenutelné zážitky jsou vždy na prvním místě, protože ZÁŽITKY NEZASTAVÍŠ!!!

RYCHLÝ KONTAKT

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 725 345 365 nebo na emailu: tom@tomtalent.cz

Zkušení instruktoři

Programy vedou vyškolení lektoři vč. všudypřítomného zdravotníka a také tygra SPACE TOMa našeho legendárního tygřího maskota.

Zábava a odměny

Součástí programů jsou skvělé originální odměny, „vesmírná“ diskotéka, opékání buřtů, letní „kino“ a nebo také noční bojovka.

Široká škála našich sportovních programů

Bruslí celá škola (inline brusle)

Výuka podle unikátní metodiky INLINETALENT aneb HRAVÉ INLINE BRUSLENÍ pro celou školu. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. 16 výukových hodin bruslení. Zkušení lektoři s instruktorskou licencí z akreditovaného kurzu MŠMT. Děti bez vlastních bruslí mohou využít naší bezplatné půjčovny inline bruslí a chráničů.

SPACE TOM (celotýdenní sportovní hra)
Hra je koncipována multižánrově. Dává tak dětem spoustu pohybu, zábavných prvků, vtipných výzev, ale nabízí i všeobecný přehled. Součástí hry jsou speciální série jako angličtina, první pomoc, planeta země, sluneční soustava a mnoho dalších. Svou koncepcí i náročností je určena primárně pro žáky 1. stupně základní školy. Mohou si tak skrze ni ověřit své současné vědomosti, k tomu se dozvědět mnoho zajímavého a ještě zažít velkou srandu se svými kamarády a učiteli.
Sportovní cesta kolem světa

Každý den na jiném kontinentu – Evropa, Afrika, Asie, Amerika a Austrálie. Každý den jiné sportovní aktivity, které jsou populární nebo tradiční na daném kontinentu jako jsou: míčové sporty, atletika, lukostřelba, plavání, inline bruslení, rugby, street & break dance, badminton, raketové sporty atd. 

Týden plný zážitků

Zážitkový týden pořádáme v areálu Kempy na Seči. Pro děti jsou připraveny vodní, tradiční i netradiční aktivity jako jsou: paddleboarding, wakeboarding, kanoe, kajaky, nerf aréna, bike park, outdoor koloběžky, kondiční dráha Space Tom, crazy bubbles, netradiční sporty (spike ball, kanjam, crossnet atd.), lukostřelba a také inline bruslení na našem hřišti s inline povrchem. V případě zájmu může být zařazen i půldenní nebo celodenní výlet.

Sportovní kvíz Toma Talenta

Úkolem je splnit sportovní zadání, nasbírat 10 talentíků a indícií. Po splnění úkolů a uhodnutí hesla se otevře tajná komnata s originálními odměnami Toma Talenta.  Pozn.: Volně inspirováno známou televizní soutěží Pevnost Boyard.

Olympiáda netradičních sportů

Program se skládá z netradičních sportů jako jsou: kanjam, spikeball, inline bruslení, petanque, slackline, hookbruč, lukostřelba, molkky, indoboard, kroket, frisbee, ogosport, žonglovací míčky atd. Děti žijí v olympijské vesnici Toma Talenta a skládají slib sportovního desatera Toma Talenta. 

© 2023 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2023 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz