Zážitkové školy v přírodě

Zážitky a sportování v přírodě pořádáme v období duben, květen, červen a září

 

Originální koncepce, unikátní programy, jedinečná sportovní a přátelská atmosféra. Našich zážitkově-sportovních škol v přírodě a adaptačních pobytů se zúčastnilo již více jak 10.000 dětí napříč celou Českou republikou.

Let zkušeností

Spokojených dětí

Naše lokality

Pobyty se konají v našich partnerských areálech

Naše školy v přírodě jsou tzv. all inclusive, tj.: autobusová doprava, ubytování, celodenní strava a pitný režim, sportovní program vč. instruktorů, zdravotník, noční dozor a originální odměny pro děti.

Nabízíme pobyty v délce 5 dnů (pondělí – pátek). Odjezd od školy v pondělí cca v 8.30 hod. a návrat v pátek odpoledne cca v 15.30 hod.

Kvalitní strava

Součástí pobytů je celodenní kvalitní strava a pitný režim. Zdravá domácí jídla včetně bezlepkových a jiných diet.

Zkušení instruktoři

Tábory vedou zkušení a vyškolení instruktoři včetně všudypřítomného zdravotníka a samozřejmostí je i noční dozor.

Zábava a odměny

Z našich pobytů si děti odvážejí nezapomenutelné zážitky a originální odměny. Součástí programů jsou diskotéka, opékání buřtů, letní „kino“ a nebo také noční bojovka atd.

Široká škála našich sportovních programů

Bruslí celá škola (inline brusle)

Výuka podle unikátní metodiky INLINETALENT aneb HRAVÉ INLINE BRUSLENÍ pro celou školu. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. 16 výukových hodin bruslení. Zkušení lektoři s instruktorskou licencí z akreditovaného kurzu MŠMT. Děti bez vlastních bruslí mohou využít naší bezplatné půjčovny inline bruslí a chráničů.

SPACE TOM (celotýdenní sportovní hra)
Hra je koncipována multižánrově. Dává tak dětem spoustu pohybu, zábavných prvků, vtipných výzev, ale nabízí i všeobecný přehled. Součástí hry jsou speciální série jako angličtina, první pomoc, planeta země, sluneční soustava a mnoho dalších. Svou koncepcí i náročností je určena primárně pro žáky 1. stupně základní školy. Mohou si tak skrze ni ověřit své současné vědomosti, k tomu se dozvědět mnoho zajímavého a ještě zažít velkou srandu se svými kamarády a učiteli.
Sportovní cesta kolem světa

Každý den na jiném kontinentu – Evropa, Afrika, Asie, Amerika a Austrálie. Každý den jiné sportovní aktivity, které jsou populární nebo tradiční na daném kontinentu jako jsou: míčové sporty, atletika, lukostřelba, plavání, inline bruslení, rugby, street & break dance, badminton, raketové sporty atd. 

Týden plný zážitků

Zážitkový týden pořádáme v areálu Kempy na Seči. Pro děti jsou připraveny vodní, tradiční i netradiční aktivity jako jsou: paddleboarding, wakeboarding, kanoe, kajaky, nerf aréna, bike park, outdoor koloběžky, kondiční dráha Space Tom, crazy bubbles, netradiční sporty (spike ball, kanjam, crossnet atd.), lukostřelba a také inline bruslení na našem hřišti s inline povrchem. V případě zájmu může být zařazen i půldenní nebo celodenní výlet.

Sportovní kvíz Toma Talenta

Úkolem je splnit sportovní zadání, nasbírat 10 talentíků a indícií. Po splnění úkolů a uhodnutí hesla se otevře tajná komnata s originálními odměnami Toma Talenta.  Pozn.: Volně inspirováno známou televizní soutěží Pevnost Boyard.

Olympiáda netradičních sportů

Program se skládá z netradičních sportů jako jsou: kanjam, spikeball, inline bruslení, petanque, slackline, hookbruč, lukostřelba, molkky, indoboard, kroket, frisbee, ogosport, žonglovací míčky atd. Děti žijí v olympijské vesnici Toma Talenta a skládají slib sportovního desatera Toma Talenta. 

© 2022 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2022 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz