Školy v přírodě

Zážitky a sportování v přírodě 

Sportovní a zážitkové programy pořádáme v ověřených areálech. Originální koncepce, unikátní programy, jedinečná sportovní a přátelská atmosféra.

Místo konání programu je vždy zvolené s ohledem na vybrané aktivity a nebo jsou aktivity zvoleny podle místa konání kurzů.

E

RS Eden - kapacita max. 120 osob

E

RS Český ráj - kapacita až 450 osob

Zápisy na naše školy v přírodě 2024 jsou již zahájeny!

Sportovní programy dimenzujeme dle zvoleného prostoru

Široká škála sportovních programů

Bruslí celá škola (inline brusle)

Výuka podle unikátní metodiky INLINETALENT aneb HRAVÉ INLINE BRUSLENÍ pro celou školu. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. 16 výukových hodin bruslení. Zkušení lektoři s instruktorskou licencí z akreditovaného kurzu MŠMT. Děti bez vlastních bruslí mohou využít naší bezplatné půjčovny inline bruslí a chráničů.

Sportovní cesta kolem světa

Každý den na jiném kontinentu – Evropa, Afrika, Asie, Amerika a Austrálie. Každý den jiné sportovní aktivity, které jsou populární nebo tradiční na daném kontinentu jako jsou: míčové sporty, atletika, lukostřelba, plavání, inline bruslení, rugby, street & break dance, badminton, raketové sporty atd. 

Olympiáda netradičnách sportů

Program se skládá z netradičních sportů jako jsou: kanjam, spikeball, inline bruslení, petanque, slackline, hookbruč, lukostřelba, molkky, indoboard, kroket, frisbee, ogosport, žonglovací míčky atd. Děti žijí v olympijské vesnici Toma Talenta a skládají slib sportovního desatera Toma Talenta. 

Sportovní kvíz Toma talenta

Úkolem je splnit sportovní zadání, nasbírat 10 talentíků a indícií. Po splnění úkolů a uhodnutí hesla se otevře tajná komnata s originálními odměnami Toma Talenta.  Pozn.: Volně inspirováno známou televizní soutěží Pevnost Boyard.

SPACE TOM (celotýdenní sportovní hra)
Hra je koncipována multižánrově. Dává tak dětem spoustu pohybu, zábavných prvků, vtipných výzev, ale nabízí i všeobecný přehled. Součástí hry jsou speciální série jako angličtina, první pomoc, planeta země, sluneční soustava a mnoho dalších. Svou koncepcí i náročností je určena primárně pro žáky 1. stupně základní školy. Mohou si tak skrze ni ověřit své současné vědomosti, k tomu se dozvědět mnoho zajímavého a ještě zažít velkou srandu se svými kamarády a učiteli.