Školy v přírodě

Bereme Vaše malé i větší ratolesti do přírody v období květen – červen

 

Originální koncepce, unikátní programy, jedinečná sportovní a přátelská atmosféra. Našich sportovních škol v přírodě se zúčastnilo již více jak 10.000 dětí napříč celou Českou republikou.

Let zkušeností

Spokojených dětí

Naše lokality

Školy v přírodě se konají v námi spravovaných areálech

Naše školy v přírodě jsou tzv. all inclusive, tj.: autobusová doprava, ubytování, celodenní strava a pitný režim, sportovní program vč. instruktorů, zdravotník, noční dozor a originální odměny pro děti.

Nabízíme pobyty v délce 5 dnů (pondělí – pátek). Odjezd od školy v pondělí cca v 8.30 hod. a návrat v pátek odpoledne cca v 15.30 hod.

Kvalitní strava

Součástí pobytů je celodenní kvalitní strava a pitný režim. Zdravá domácí jídla včetně bezlepkových a jiných diet.

Zkušení instruktoři

Tábory vedou zkušení a vyškolení instruktoři včetně všudypřítomného zdravotníka a samozřejmostí je i noční dozor.

Zábava a odměny

Z našich pobytů si děti odvážejí nezapomenutelné zážitky a originální odměny. Součástí každého programu je závěrečná diskotéka, letní „kino“ a opékání buřtů.

Široká škála našich sportovních programů

Bruslí celá škola (inline brusle)

Výuka podle unikátní metodiky INLINETALENT aneb HRAVÉ INLINE BRUSLENÍ pro celou školu. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. 16 výukových hodin bruslení. Zkušení lektoři s instruktorskou licencí z akreditovaného kurzu MŠMT. Děti bez vlastních bruslí mohou využít naší bezplatné půjčovny inline bruslí a chráničů.

SPACE TOM (celotýdenní sportovní hra)
Hra je koncipována multižánrově. Dává tak dětem spoustu pohybu, zábavných prvků, vtipných výzev, ale nabízí i všeobecný přehled. Součástí hry jsou speciální série jako angličtina, první pomoc, planeta země, sluneční soustava a mnoho dalších. Svou koncepcí i náročností je určena primárně pro žáky 1. stupně základní školy. Mohou si tak skrze ni ověřit své současné vědomosti, k tomu se dozvědět mnoho zajímavého a ještě zažít velkou srandu se svými kamarády a učiteli.
Sportovní cesta kolem světa

Každý den na jiném kontinentu – Evropa, Afrika, Asie, Amerika a Austrálie. Každý den jiné sportovní aktivity, které jsou populární nebo tradiční na daném kontinentu jako jsou: míčové sporty, atletika, lukostřelba, plavání, inline bruslení, rugby, street & break dance, badminton, raketové sporty atd. 

Cyklistika a výlety

Zážitkové cyklistické výlety po Českém ráji nebo v okolí přehrady Seč, což jsou lokality přímo stvořené pro zážitkovou cyklistiku. Pro děti jsou připraveny především půldenní výlety. V případě zájmu může být zařazen i celodenní výlet. Skvěle značené cyklistické trasy s lehkou i těžší obtížností dle zdatnosti dané skupiny. 

Sportovní kvíz Toma Talenta

Úkolem je splnit sportovní zadání, nasbírat 10 talentíků a indícií. Po splnění úkolů a uhodnutí hesla se otevře tajná komnata s originálními odměnami Toma Talenta.  Pozn.: Volně inspirováno známou televizní soutěží Pevnost Boyard.

Olympiáda netradičních sportů

Program se skládá z netradičních sportů jako jsou: kanjam, spikeball, inline bruslení, petanque, slackline, hookbruč, lukostřelba, molkky, indoboard, kroket, frisbee, ogosport, žonglovací míčky atd. Děti žijí v olympijské vesnici Toma Talenta a skládají slib sportovního desatera Toma Talenta. 

Kontakt

+420 737 461 312
info@tomtalent.cz
TOM TALENT & SC NEXTYLE z.s.

MENU

O nás
Novinky
Kariéra
Dokumenty
E-shop
Kontakt
Rezervace termínu

Aktivity

Příměstské tábory
Školy v přírodě
Lyžařské kurzy
Rodinná dovolená
Letní festivaly
Tomtalent hokej
Inline bruslení
Kondiční kempy

© 2021 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2021 | Tomtalent.cz - Protože zážitky nezastavíš!

Vytvořila agentura RightMarketing.cz